حتما متوجه شده اید که موسوی و حامیانش دائما نام امام خمینی را می برند و خودشان را ریاکارانه پیرو ایشان می دانند در این راستا و هدف شومشان به تازگی به پخش سخنان دروغین از امام خمینی (ره) روی آورده اند . به دوستان هشدار می دهیم که هرجا بدون ذکر منبع موثق سخنی از امام خمینی (ره) دیدند مراقب باشند چه بسا دروغ باشد این هم خبر :

نشریه "راه‌ نو" كه از نشریات دانشجویی حامی موسوی در دانشگاه شریف به شمار می‌رود، در آخرین شماره خود و در ستون "بدون شرحیات" خود گفتاری را به دروغ به امام(ره) نسبت داد.

 این نشریه كه برخی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی شریف وابسته به طیف غیرقانونی علامه نیز حضور دارند، در ستون مذكور خود ذیل عكسی از امام خمینی(ره) و به نقل از ایشان می‌نویسد: "سپاه باید پشت مردم باشد.اصل مردمند. ارتش هم باید پشت مردم باشد. ارتش و سپاه باید بگویند: جانم فدای مردم. اگر بگویند جانم فدای رهبر انحراف است. اصل مردمند. رهبر هم جانش فدای مردم است. ما همه برای مردمیم. سپاه باید از حقوق مردم دفاع كند. پشتیبان مردم باشد. اگر بگوید جانم فدای رهبر كه این می شود همان زمان شاه. پس مردم برای چه انقلاب كردند..."

و جالب آنكه نویسندگان این نشریه در ذیل آن می‌نویسند:‌ "این سخنان امام در جلد سوم صحیفه امام و در پاراگراف 132 موجود می‌باشد."

در پی این اقدام نویسندگان نشریه "راه‌نو "، اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در تاریخ 12 آبان با ارسال نامه‌‌ای به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) از این مؤسسه می‌خواهند كه صحت یا سقم چنین گفتاری از امام را مورد ارزیابی قرار دهند.

مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) نیز پس از 1 هفته در پاسخ به این نامه تأكید می‌كند كه چنین سخنانی در صحیفه امام(ره) وجود ندارد.

نوشته شده در تاریخ شنبه 23 آبان 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()