به گزارش ایرنا روز گذشته در حالی که شوک ناشی از حضور دهها میلیون نفر از هموطنان عاشورایی مان در سراسر کشور موجب دلهره و انزوای فتنه گران شده بود، انتشار خبر گریختن بعضی سران فتنه از تهران و اقامت آنها در مناطق شمالی کشور نیز بر حیرت و تردید هواداران سیاسی آنان افزود.
افشای ماجرای خروج اضطراری سران فتنه از تهران که موجب تزلزل در اراده طرفداران سیاسی فتنه گران شد، عوامل آنها را در تهران وادار کرد تا با فریب برخی رسانه ها به تکذیب خبر مذکور و حفظ روحیه هواداران شان بپردازند، اما تایید غیررسمی این خبر از سوی منابع درونی خودشان تلاش مذکور را ناکام گذاشت. فتنه گران اینک فقط به عده ای لائیک و ضد انقلاب دل بسته اند تا در چارچوب اهداف ساختارشکنانه خود، به تحرکات ضدامنیتی خویش ادامه دهند.
گزارش ایرنا از ماجرای شمال گردی سران فتنه - که روز سه شنبه و در پی گسترش خشم عمومی ناشی از حوادث تلخ عاشورا ،تهران را به مقصد غرب مازندران ترک کرده بودند – حاکی است حضور یکی از این سران فتنه در شمال کشور تا عصر امروز نیز ادامه داشت.
خبرهای تکمیلی حاکی است سران فتنه پس از خروج از تهران در یک اقامتگاه تفریحی واقع در شهرک گلسار در سلمان شهر مستقر شدند. اگرچه عصر دیروز یکی از سران فتنه تصمیم به بازگشت به تهران را گرفته بود، اما از بازگشت قطعی وی خبری در دست نیست.
براساس این گزارش به دنبال لو رفتن ماجرای اقامت سران فتنه در شمال کشور، آنها ضمن خاموش کردن تلفن های همراه خود، محل اقامت خود را در شهرک گلسار ترک و به مکان دیگری در خیابان هفدهم سلمان شهر نقل مکان کردند که به آقای دکتر "م" (مدیر عامل کارخانه روغن نباتی ...) تعلق دارد.
درباره سایر اقامتگاه های تاکتیکی سران فتنه در غرب مازندران فهرستی در دست است که از جمله آنها یک واحد مسکونی در روستای مارکوه رامسر – متعلق به فرزند یکی از حامیان اصلی اغتشاشگران پس از انتخابات – شناسایی شده است.
با توجه به عکسی که ایرنا زده است به نظر می رسد موسوی و خاتمی از تهران خارج شده بودند

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 10 دی 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()