از یک طرف موسوی و کروبی اعدام دو نفر از تروریستها را محکوم کردند و از طرفی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در جدیدترین بیانیه خود نظام را متهم به ترور دکتر علی محمدی کرد. 

به گزارش افشانیوز این سازمان با اقدامی رو به جلو و در پی هشدار نیروهای دلسوز انقلاب مبنی بر تحرکات جریان نفاق برای پیشبرد اهداف خود در فضای فتنه گون امروز،خط ترور را به نیروهای داخلی نظام منتسب کرده و با این استدلال که چون نیروهای امنیتی که در کارخود خبره بوده وتاکنون نتوانسته اند عاملان این ترورها را شناسایی کنند و با توجه به هشدار برخی چهره های سیاسی مبنی بر امکان ادامه خط ترور،این اقدام منشاء داخلی دارد.
این بیانیه در حالی صورت  منتشر می شود  که انتخاب سوژه ترور و برآورد هزینه - فایده آن کاملا مشخص می سازد که این ترورها ازسوی کدامین سازمان های تروریستی بویژه رژیم صهیونیستی بوقوع پیوسته است و اینکه چرا این سازمان اصرار برمنحرف ساختن افکارعمومی از عالمان اصلی این ترورها دارد ،تاملات جدی ای را دراین زمینه بوجود می آورد که آیا دستورالعمل خاصی برای ورود به فاز نظامی به این سازمان نیمه مخفی داده شده است یا خیر؟
در همین زمینه یک منبع آگاه با بیان اینکه این انحراف در مسیر شناخت عوامل اصلی ترورها زمینه ای برای ورود این سازمان برای فاز عملیات مسلحانه می باشد،به افشانیوزگفت:بنابر اظهارات برخی از چهره های این سازمان نیمه مخفی و بنابر شواهد موجود این سازمان که دارای  شاخه نظامی بوده که از ابتدای تاسیس این سازمان تاکنون دست نخورده باقی مانده  و هنوز خانه های تیمی های آنان با دپوی اسلحه موجود می باشد به دنبال فضای مناسب برای ورود به فاز مبارزه مسلحانه می باشند.
وی در ادامه با اشاره به ترورشهید لاجوردی گفت:این شهید بزرگوار زمانی مورد ترور قرار گرفت که وی بنا داشت پرونده ترور ۸ شهریور را فعال سازد.همچنین مرگ مشکوک مرحوم زواره ای نیز زمانی اتفاق افتاد که وی به عنوان آخرین مطلع ماجرای  ۸ شهریور بنا بر بیان بسیاری از ناگفته ها را داشت.
این منبع اگاه در ادامه با هشدار به مسئولان باردیگر از ورود سازمان مجاهدین انقلاب به فاز مسلحانه خبرداد و گفت:در صورت تحقق این مساله و با توجه به نفوذ و شبکه سازی این سازمان باید منتظر حادثه ای بسیار وحشتناک تر از حادثه تروریستی ۸ شهریور و ۳۰ خرداد۶۰ باشیم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 11 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()