تمام سایت‌های اصلی و رسمی جریان سبز توسط ارتش سایبری ایران هک شدند.

به گزارش «فردا»، سایت‌های کلمه و جرس دو سایت حامی موسوی و جریان معترض به انتخابات توسط یک گروه اینترنتی که خود را ارتش سایبری ایران می‌نامند هک شدند.

این گروه دلیل این اقدام خود را «احترام به رفراندومی که در 22 بهمن برگزار شد و مردمی که رای دادند و به احترام ملتی بزرگ و وطنی به نام ایران» اعلام کرده و از صاحبان سایت‌های فوق خواسته‌اند «بیشتر از این مهره بازی افرادی که خود در آمریکا در امن و امان به سر میبرند و از شما به عنوان مهره استفاده می‌کنند نباشید.»

ارتش سایبری ایران که جملات فوق را از طرف «فرزندان ایران زمین» برای گردانندگان سایت‌های فوق بر روی صفحه اصلی این سایت‌ها قرار داده است پیش‌تر سایت‌های دیگری چون رادیو زمانه، توئیتر و سایت شخصی محسن سازگارا را در روزها و هفته‌های اخیر هک کرده است.

این گروه از جوانان ایرانی هم‌چنین بسیاری از سایت‌های مرتبط با رژیم اشغالگر قدس را در زمان جنگ اسرائیل علیه مردم مظلوم غزه هک کرده‌اند.

ارتش سایبری ایران طبق آن‌چه در سایت خود اعلام داشته است، در اعتراض به دخالت های سایتهای آمریکایی و صهیونیستی در امور داخلی کشورمان و پخش اخبار دروغ و تفرقه برانگیز راه‌اندازی شده است.

سایت جرس متعلق به عطالله مهاجرانی مفسر شبکه بی.بی.سی فارسی و وزیر فرهنگ دولت اول سید محمدخاتمی است که مشی افراطی و معاند نظام داشت.

سایت کلمه هم از چند ماه قبل از انتخابات به عنوان سایت رسمی هواداران میرحسین موسوی به فعالیت خبری مشغول بود.

خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی كه قرار بود شب گذشته به تبریز سفر كند به دلیل اعتراض گسترده مردم این شهر، سفر خود را لغو كرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، میرحسین موسوی قرار بود ساعت 21:30 پنج‌شنبه شب با پرواز شماره 5206 شركت هواپیمایی آتا به تبریز سفر كند اما اعتراضات گسترده مردم این شهر وی را مجبور به لغو این سفر كرد.
مردم انقلابی و خداجوی تبریز كه بعدازظهر امروز در جریان سفر میرحسین موسوی به این شهر قرار گرفتند از نخستین ساعات عصر پنج‌شنبه 22 بهمن از نقاط مختلف شهر خود را به فرودگاه بین‌المللی تبریز رسانده و درهای خروجی آن و مبادی ورودی شهر را مسدود كردند.
میرحسین موسوی با اطلاع از اعتراضات و محاصره فرودگاه این شهر توسط مردم، مجبور به لغو سفر خود شد و مسئولان فرودگاه نیز با اعلام این موضوع از مردم خواستند كه منطقه را ترك كنند.
براساس این گزارش، مردم تبریز كه در اعتراض به سفر موسوی به این شهر در محل فرودگاه گرد آمده بودند، با شنیدن خبر لغو سفر وی، به تدریج فرودگاه این شهر را ترك كردند، اما برخی از آنها همچنان به صورت پراكنده در مبادی ورودی شهر حضور دارند.
مخالفت مردم تبریز نسبت به سفر موسوی به این شهر كه پیش از این ادعا شده بود نامبرده جایگاه ویژه در بین مردم این شهر دارد در حالی صورت گرفت كه صبح روز 22 بهمن نیز موسوی هنگام حضور در راهپیمایی گسترده مردم تهران در سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با مخالفت گسترده و شعار «مرگ بر منافق» آنها مواجه و مجبور به گریز از صحنه شد

نوشته شده در تاریخ جمعه 23 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()