پیام ترور فضلی نژاد چیست؟

خبرنامه دانشجویان ایران: یكشنبه شب حوالی ساعت 9، پیام فضلی نژاد كه قصد خرید كتاب در خیابان فلسطین تهران را داشت، از سوی دو موتور سوار مورد حمله قرار گرفت و به شدت از ناحیه سر و گردن مجروح شد.

به گزارش خبرنگار خبرنامه دانشجویان ایران»، فضلی نژاد نگارنده كتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی»، پرفروش ترین كتاب سال در سال 83 است؛ كتابی كه در آن فضلی نژاد از اقدامات جریانات برانداز و عناصر وابسته به بیگانه در جبهه اصلاحات پرده برداشت.

پیام كه مدت ها در میان سران جبهه اصلاحات نظیر گنجی، كدیور، سروش، مهاجرانی، حجاریان و بسیاری دیگر از روشنفكران به اصطلاح دینی اصلاح طلب و حتی پیش از اینها فعالیت داشت و بسیار تحت تاثیر اندیشه های آنان بود، پس از آنكه در می یابد آنچه را كه این روشنفكران به اصطلاح دینی از اسلام و دموكراسی در ایران بیان می كنند، چیزی جز اندیشه‌های اسلام آمریكایی و جزوه‌ها و نمونه‌های كپی برداشته شده غرب نیست، بر آن می شود تا با انتشار كتاب «شوالیه‌های ناتوی فرهنگی» در سال 83 پرده از این جریان نفاق بردارد و از آنچه كه سران جبهه اصلاحات از آن به عنوان خط و آرمان امام(ره) دم می‌زنند را برای مردم عیان كند.

فضلی‌نژاد كه سال‌ها خسته از اندیشه‌ها و تفكرات غربی بود، با عضویت در موسسه فرهنگی پژوهشی كیهان، طی مقاله‌ها و یاداشت‌های متعدد اقدام به رو كردن اسناد غیر قابل انكار از خیانت‌ها و وطن فروشی های سران جبهه اصلاحات می كند، پاورقی‌هایی كه در آن بی پرده از دیدار سید محمد خاتمی با جرج سورس صهیونیست (از طراحان جریان براندازی سبز در انتخابات 88) سخن می گوید.

افشاگری هایی كه وی در 29 و 30 دی ماه امسال از طرح «حسین بشیریه» (محقق CIA و نظریه پرداز اصلاح طلب) پیرامون «ترورهای سیاه»، تشكیل «گروه های مقاومت چریكی» و ایجاد «شورش‌های شبه نظامی» زیر پوشش و عنوان «گذار به دموكراسی» انجام می دهد، بیش از پیش عصبانیت شبه روشنفكران اصلاح طلب را بر می انگیزد.

ترور پیام فضلی نژاد را بیشتر بر سه محور می توان معطوف کرد اول آنکه پیام از نزدیکان برگشته بشیریه و سروش بود فلذا از چند و چون حلقه کیان و آئین بیش از هرکسی خبر داشت چه بسا وی تنها کسی بود که از روابط هابرماس با حجاریان و سروش و .. به صورت ریز اطلاع داشت فلذا این طلاعات و نیز پروسه انقلاب مخملی که اینها در پی داشتند.

از سوی دیگر پیام فضلی نژاد به علت رابطه با رامین جهانبگلو و هاله اسکندری و کیان تاجبخش و رابطه این افراد با شیرین عبادی و شادی صدر و نیز خانه هنرمندان و بنیاد اعانه ملی آمریکا و خانه آزادی از ریز اطلاعات و برنامه های جین شارپ و مک کین و آلبرایت آگاه بود فلذا سرنخ های وی در این خصوص بسیار قابل ذکر و موثر بود.

اما فراتر از این رابطه افرادی چون خاتمی و کدیور و حجاریان با شارپ و نیز هابرماس و جورج سوروس از جمله دلایلی بود که نشان از آن داشت که سفر خاتمی به مصر و استرالیا قبل از انتخابات تنها به هدف هماهنگی برنامه ها با این افراد بود.اما نکته قابل توجه رابطه طرف خارجی خاتمی با موساد و سیا بود که این خود مبرهن این مطلب است که خاتمی نیز نه تنها در راستای این اهداف پیش می رفته است بلکه خود نیز عاملی برای این عده بود.

پس نتیجه می گیریم صحبتهای فضلی نژاد که بر اساس مدارک بود و گوشه ای از آن را فریاد می زد عواملی بودند که اگر در کنار خواست مردم بر محاکمه سران فتنه کنار هم قرار می گرفت نتیجه ای جز حذف خاتمی و دار و دسته اش که زمزمه هایی مبنی بر حضور وی در جمع بیلدربرگی ها-هیئت امنای فراماسونرهای صهیونیست- شنیده شده بود،نداشت

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 اسفند 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()