خبرنامه دانشجویان ایران: تروریست مشهور شرق ایران كه مهمترین عنصر آدم كش غرب در منطقه پرخطر میان ایران، افغانستان و پاكستان بود توسط دستگاه های امنیتی ایران دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران» ریگی را اگر مانند رسانه های سلطنب طلب "دكتر" خطاب كنیم باید فول پروفسروای جنگ و كشتار را از آنِ وی بدانیم.

وی بعد از بن لادن معروف رتبه اول آدم كشی را كسب كرد و كاری كرد تا بی بی سی فارسی با عناوینی چون یكی از آزادی خواهان ایران با وی مصاحبه كند.

بی بی سی فارسی از بهمن ماه سال 87 برای انتخابات ایران راه اندازی شد و با پخش روزانه 5 ساعت برنامه روزانه بسیار زیركانه به تبلیغ كاندیدای نهایی جریان فتنه ی سبز می پرداخت.

از همین جا به اهمیت بی بی سی فارسی باید پی برد كه با اهمیت ترین مواضع ستاد موسوی از زبان این رسانه ی انگلیسی گفته می شد تا جایی كه استودیوی تهیه و ظبط بی بی سی از ساختمان مجلل ستاد موسوی در قیطریه سر در آورد.

 

به هرحال بی بی سی برغم تمام علاقه اش به اینكه خود را بی طرف و منصف نشان دهد با ریگی در رزوهایی كه چند سردار سپاه و مردم سیستان و بلوچستان را به شهادت رسانده بود مصاحبه كرد.

صدای امریكا (VOA) هم كه رسما رسانه ی ریگی بود، گفتگوهای رسانه ی رسمی دولت امریكا كه علیه ایران به برنامه سازی می پردازد با تروریست مشهور كه گرایش های سلفی دارد جالب توجه است.

صدای امریكا از ریگی به عنوان "رهبر جنبش آزادی خواهی ایران" یاد می كرد.

تلویزیون های سلطنب طلب كه برای ریگی خون آشام سنگ تمام گذاشتند و وی را "دكتر ریگی" خطاب می كردند.

نوری زاده از فراری های مقیم امریكا كه علیه ایران فعالیت می كند و از حامیان سخت میرحسین موسوی شناخته می شود در این امر تمام قد ورود كردند.

سوال اصلی این است كه دلیل یكی بودن رسانه های حامی موسوی در انتخابات و مسائل اخیر با رسانه های جناب دكتر ریگی تروریست چیست.

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 اسفند 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()