باند منحوس اصلاح طلبان  همچون فرقه مسعود رجوی حتی به آیت الله خاتمی  هم رحم نکرد و در اقدامی توهین آمیز مقبره این عالم  را برای سوء استفاده سیاسی مورد هجمه قرار داد .

سحر-  تابش نماینده اصلاح طلب مجلس و از نزدیکان فامیلی محمد خاتمی، در صدد برگزاری یک همایش در روز سوم فروردین ماه بود که طبق برنامه قرار بود کلیه مسئولان اردکانی در سراسر کشور در این همایش حضور یابند و افرادی نظیر محمدعلی ابطحی و دیگر چهره‌های اصلاح‌طلب به سخنرانی بپردازند.

 
اما مخالفت شورای تامین استان یزد با برگزاری آن موجب شد تا این نماینده اقلیت به فکر چاره افتاده و همایش خود را به روش دیگری برگزار نماید. پس از آن رخی از افراد وابسته به طیف اصلاحات برای مظلوم‌نمایی و ایجاد فضای روانی جدید، تصمیم به هتک حرمت مقبره پدر رئیس دولت اصلاحات گرفتند، که به گزارش سحر فرد هتاک بازداشت شده از فعالان ستاد موسوی در یزد بوده است.
پس از آن مرحله دوم سناریو کلید خورده و با آمادگی کامل انواع و اقسام مراسمات در این مزار برگزار می گردد. بنابر گزارش سایت اقلیت مجلس، سه شنبه شب نیز در کنار مقبره آیت‌الله خاتمی مراسم دعای توسل برگزار شده است.
این اقدامات اصلاح‌طلبان درحالی صورت می‌گیرد که حضرت آیت‌الله خاتمی، نماینده امام راحل در استان یزد بوده و همواره مورد احترام چهره‌های ارزشی و علمای دینی جمهوری اسلامی بوده است. لکن اخبار واصله حاکی از افول شدید محبوبیت نماینده اصلاح طلب اردکان دارد که این موضوع نگرانی شدید وی و چاره اندیشی وی را موجب شده است.
به گزارش سحر تابش نماینده اردکان که با رأی 14 هزار نفری به مجلس راه یافته پس از حوادث بعد از انتخابات با بحران هویت نزد مردم مؤمن استان یزد مواجه شده و قصد دارد تا با محوریت قرار دادن خود در جریان اصلاح طلبی و سوء استفاده از پدر خاتمی محبوبیت از دست رفته را جبران کند.
در همین راستا خبرنگار سحر کسب اطلاع کرد که دفتر این نماینده اصلاح طلب در اداره جهاد کشاورزی اردکان قرار دارد و رئیس دفتر وی همزمان رئیس اداره جهاد نیز می باشد و از این مکان به هدایت این جوسازیها می پردازد!

همچنین شبکه ایران در خصوص فرد بازداشت شده نوشت: بنابر گفته فرماندار اردکان فرد هتاک به مقبره آیت‌الله خاتمی، در ساعات ابتدایی هتک حرمت مقبره آیت الله خاتمی دستگیر شده است.

هرچند رسانه های حامی فرقه سبز درصدند که فرد هتاک را به طیف منتقد خود نسبت دهند اما به آنچنان که منبع آگاه مذکور گفته است: "فرد بازداشت شده دارای سوابق سیاسی و از فعالین اصلاح‌طلب در انتخابات سال گذشته بوده است. وی در اعترافات اولیه خود، به همکاری گسترده با این جریان سیاسی در ایام انتخابات و حوادث بعد از آن اذعان کرده و تاکید کرده که برای انجام این کار با سران اصلاح‌طلب استان هماهنگی‌های لازم را انجام داده است."

این فرد همچنین از دریافت مبالغی پول برای انجام این کار خبر داده است
   

نوشته شده در تاریخ جمعه 20 فروردین 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()