باند اصلاح طلبان پس از اوج اقتدار در سالهای 70 تا 80 اینک به انقراض و حذف از صحنه سیاسی و عقیدتی ایران نزدیک می شود و این نشانه عظمت حکومت جمهوری اسلامی به بنیانگذاری امام خمینی است واقعا عجیب است که هر کس مقابل این نظام ایستاده به زباله دان تاریخ پیوسته است و هیچ کشور و ابرقدرتی و حزبی نتوانسته در مقابل این نهضت امام خمینی قد علم کند از مجاهدین خلق گرفته تا فدائیان خلق ، نهضت آزادی و ملی مذهبی ها تا باند خاتمی و موسوی همه وهمه به زباله دان تاریخ سپرده شدند و این واقعا یک معجزه الهی است . این مسئله بدیهی است که با مرگ باند خاتمی آخرین حلقه روشنفکری غربی در ایران دفن می شود و مهره های خائن این جریان عاقبتی بهتر از مهاجرانی و گنجی یا کدیور ندارند بنابراین بایستیدانست  آخرعاقبت  باند خاتمی ارتداد همچون سروش و گنجی یا جنون همچون سفر کدیور به اسرائیل خواهد بود

صلاح طلبان به پایان رسیده اند و وضعیت جالبی ندارند».
سایت ضدانقلابی خودنویس كه توسط شماری از روزنامه نگاران زنجیره ای و فراری مدیریت می شود، با درج تحلیل فوق نوشت: در بحبوحه حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری، اصلاح طلبان با به راه انداختن یك لابی بسیار قدرتمند و در فضای مجازی توانستند افكار عمومی را به خود جذب كنند ولی اكنون با فروكش كردن تظاهرات خیابانی و آرام شدن اوضاع كه حتی در فضای نسبتاً ملتهب مجازی نیز قابل مشاهده است، دیگر اصلاح طلبان خریداری ندارند.
سایت مذكور می نویسد: این روزها لابی اصلاح طلبان در فضای مجازی هم وضعیت جالبی ندارند. حتی بیانه 18 موسوی و منشور جنبش سبز نیز به دوام آنها كمكی نكرد. احتمالاً از آنجا كه آنها دیگر در خلوت نمادی ندارند، جمهوری اسلامی برای خالی نماندن عریضه و امكان استفاده از آنها، به آنها اجازه خواهد داد در فضای مجازی بمانند ولی در حاكمیت وارد نشوند.
خودنویس تاكید می كند: احتمالاً با گذشت زمان و ناكامی اصلاح طلبان در متحد كردن طیف های ناراضی، به آرامی طرفداران آنها در اینترنت هم متفرق می شوند. شاید به جرئت بتوان گفت اصلاح طلبان به آخر خط رسیده اند.
این سایت ضدانقلابی همچنین در مطلب دیگری نوشت: پناهندگان 3 دهه پیش تنها چند ماه پس از دلگرمی به تصاویر راهپیمایی در خیابان های تهران- خیالی از جنس تبعیدیان- شاهد موج دیگری از مهاجران به سوی غرب شدند. آنها 30 سال آرزومندی منفعلانه و ناكام داشته اند.
خودنویس می نویسد: در تداوم بی عملی برون مرز، ضعف تاكتیكی در درون مرز و تكرار بیهوده «امیدوار باید بود» حتی اصل و موضوعیت «امیدواری» هم دچار چالش است. تناسب نداشتن قوای درگیر در میدان مبارزه و فقدان جهت دهی نیروها این پرسش را مطرح می سازد كه چرا و چگونه فردا می تواند روشن باشد. از پس كدام برنامه و گفتمان پویاست كه اصولاً می توان امیدوار بود؟

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()