شماری از عناصر وابسته به گروهك های منافقین، نهضت آزادی، مشاركت و مجاهدین، تحكیم و برخی روزنامه های زنجیره ای با ارسال نامه مشتركی از مواضع ضد انقلابی و ضد ملی آقایان منتظری و صانعی تشكر كردند.
در این نامه از مواضع منتظری و صانعی به عنوان مواضع مسئولانه و شجاعانه یاد شده و علما، مراجع و روحانیت به خاطر حمایت از نظام اسلامی مورد سرزنش قرار گرفته اند. در نامه یاد شده كه نام عده ای از عناصر ضد انقلاب مقیم خارج هم در پای آن قید شده و با برخی امضاهای چند نفره خانوادگی! هم همراه است، از جمله اسامی زیر به چشم می خورد: خانواده های بازرگان و پیمان و سحابی و بسته نگار و توسلی، انصاری راد، تقی رحمانی، علیرضا رجایی، رئیس طوسی(روند جدایی) و همسرش، صباغیان، صلواتی، علیجانی، رحمان كارگشا، حسین لقمانیان، حسین مجاهد، جواد مظفر، ابراهیم یزدی، اشكوری، یگانلی، محسن كدیور و... شماری از نوچه های سیاسی حاضر در روزنامه اعتماد، دفتر تحكیم و ادوار آن.
در كنار نامه مذكور كه از سوی سایت گروهك نهضت آزادی منتشر شده، تصاویر مراجع و علمای بزرگ نظیر حضرات آیات مكارم شیرازی، سبحانی، صافی گلپایگانی، مظاهری، جوادی آملی، طاهری خرم آبادی، مؤمن، استادی، هاشمی شاهرودی، امینی، راستی كاشانی، آملی لاریجانی، مقتدایی و برخی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به عنوان چهره هایی كه از نظام پشتیبانی می كنند و مانند برخی عناصر آلت دست گروهك های نفاق علیه نظام موضع گیری نمی كنند، قرار داده شده و مورد حمله قرار گرفته است.
جریان های نفاق از طریق باند مهدی هاشمی و برخی عناصر خاكستری تلاش وسیعی را تدارك دیده بودند تا بین علما و مراجع با نظام فاصله بیندازند و در فضای فتنه پس از انتخابات، از این طریق به اصل اسلام و انقلاب آسیب بزنند اما به مرور زمان دست آنها رو شد.
گفتنی است طی هفته های اخیر لحن ریاكارانه سابق از سوی عناصر ضد انقلاب كنار گذاشته شده و صراحتاً به علمای مؤمن وفادار به انقلاب به خاطر وارد نشدن در پروژه های دشمن حمله می شود. اخیراً در تظاهرات چند ده نفره وابستگان به گروهك های ماركسیستی و ضد انقلابی در دانشگاه تهران از جمله این شعار سر داده شده بود كه «منتظری، صانعی- روحانی واقعی»!

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 9 مهر 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()