در جریان مراسم ختم حجت الاسلام درچه ای عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز، محتشمی پور و مجید انصاری مورد اعتراض قرار گرفتند.    

 تابناک گزارش داد: در این مراسم که بعد از ظهر جمعه در مصلی شهر ری برگزار شد، هنگام خروج آقایان محتشمی پور و مجید انصاری، عده ای از حضار به آنان اعتراض کردند که منجر به دخالت پلیس شد.

از سوی دیگر در حالی که کروبی اصرار داشت در مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام سید تقی درچه ای از اعضای هیئت موسس مجمع روحانیون مبارز شرکت کند اما از چند روز قبل تعدادی از دوستان کروبی به صورت حضوری و تلفنی از وی می خواستند از حضور در این مراسم خودداری کند زیرا فضای مردمی و مذهبی شهر ری به گونه ای است که در صورت حضور در این مراسم با خشم و اعتراض مردم رو به رو خواهد شد.

شنیده ها حاکی است علی رغم اینکه کروبی روز چهارشنبه مصمم به حضور در این مراسم بود اما اخبار رسیده و توصیه ها باعث شد کروبی صبح روز پنج شنبه از حضور در این مراسم منصرف شود.

علاوه بر کروبی که از دوستان قدیم مرحوم درچه ای بود خاتمی رئیس شورای مرکزی و موسوی خوئینی ها دبیر مجمع روحانیون مبارز هم از بیم نگرانی اعتراضات مردمی ترجیح دادند در مراسم شرکت نکنند و تنها عده قلیلی از اعضای مجمع در مراسم شرکت کرده و بدون حضور در منزل آن مرحوم شهر ری را سریعا ترک کردند.

آخرین خبر اینکه عصر دیروز (جمعه) مراسم ترحیم مرحوم درچه ای در مصلی شهر ری برگزار شد.مجید انصاری وعلی اکبر محتشمی از حامیان موسوی در انتخابات سال گذشته به هنگامی که می خواستند وارد مصلی شوند با اعتراض شدید مردم روبرو شده وناچار به ترک مراسم قبل از ورود شدند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 30 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()