سایت خبری موج سبز آزادی سایت رسمی اشوبگران بازهم توهم زد این سایت اعلام کرد به دلیل حضور سبز بازی پرسپولیس - استقلال پخش نمی شود . اما متاسفانه این بازی به طور مستقیم پخش شد و غیر از برگ درختان حضور سبزی مشاهده نشد . احتمالا موسوی چی ها می گویند : این درختان آدم بودند که در اثر تهدید و ارعاب به درخت تبدیل شدند

این هم توهم سبز :

آخرین خبر از شهراورد آبی و قرمز - تلفن همراه در حوالی استادیوم آزادی قطع شده است

بر اساس آخرین اخبار رسیده تلفن همراه در مناطق غربی نزدیک استادیوم آزادی قطع شده است و همچنان برخی منابع از احتمال عدم پخش مستقیم و یا پخش با تاخیر این دیدار خبر می دهند.

 

  هم اکنون در منطقه غرب تهران؛ مخصوصا استادیوم ورزشی آزادی و مناطق اطراف آن خطوط تلفن همراه با اختلال مواجه است. 

این اتفاق در شرایطی رخ داده است که ساعت 14:30 دقیقه در استادیوم آزادی سوت بازی شهرآورد پایتخت تهران(بین تیم‌های پیروزی و استقلال)زده می‌شود. در حال حاضر و پیش از آغاز این بازی شنیده می‌شود که احتمال عدم پخش مستقیم این شهر‌آورد از طریق رسانه ملی وجود دارد.  

 پیش از این و در طی چند روز اخیر بسیاری از طرفداران دو تیم، با تشویق سبزها به حضور در استادیوم این شهراورد را شهراورد سبز نامیده بودند. از طرف دیگر نیروهای نظامی و انتظامی، به تهدید مجدد مردم مانند روز قدس مبادرت کردند ونسبت به دادن هر گونه شعار سیاسی هشدار دادند.همچنین برای اولین بار در تاریخ شهراورد آبی و قرمز، قرار است دو قاضی در محل ورزشگاه برای رسیدگی به تخلفات احتمالی مستقر شوند. همچنین گفته شده است که دنیای فوتبال در آخرین شماره های خود قبل از توقیف، پرده از خرید تعداد زیادی از بلیت های بازی امروز توسط نیروی انتظامی برداشته بود.

کودتاچیان از ترس تکرار حوادث بازی استقلال و استیل آذین که منجر به پخش سیاه و سفید، بدون صدای زنده و با تاخیر یک نیمه ای به همراه سانسور برخی صحنه های بازی شد و رسوایی رسانه ای صدا و سیما را در میان مردم موجب گشت، همه امکانات خود را برای ترساندن هواداران سبز و عدم حضور آنها در ورزشگاه بسیج کرده اند.


نوشته شده در تاریخ جمعه 10 مهر 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()