اعتراض مردم تبریز مانع از سفر موسوی به این شهر شد و هک شدن سایت اصلی موسوی چی ها

تمام سایت‌های اصلی و رسمی جریان سبز توسط ارتش سایبری ایران هک شدند.

به گزارش «فردا»، سایت‌های کلمه و جرس دو سایت حامی موسوی و جریان معترض به انتخابات توسط یک گروه اینترنتی که خود را ارتش سایبری ایران می‌نامند هک شدند.

این گروه دلیل این اقدام خود را «احترام به رفراندومی که در 22 بهمن برگزار شد و مردمی که رای دادند و به احترام ملتی بزرگ و وطنی به نام ایران» اعلام کرده و از صاحبان سایت‌های فوق خواسته‌اند «بیشتر از این مهره بازی افرادی که خود در آمریکا در امن و امان به سر میبرند و از شما به عنوان مهره استفاده می‌کنند نباشید.»

ارتش سایبری ایران که جملات فوق را از طرف «فرزندان ایران زمین» برای گردانندگان سایت‌های فوق بر روی صفحه اصلی این سایت‌ها قرار داده است پیش‌تر سایت‌های دیگری چون رادیو زمانه، توئیتر و سایت شخصی محسن سازگارا را در روزها و هفته‌های اخیر هک کرده است.

این گروه از جوانان ایرانی هم‌چنین بسیاری از سایت‌های مرتبط با رژیم اشغالگر قدس را در زمان جنگ اسرائیل علیه مردم مظلوم غزه هک کرده‌اند.

ارتش سایبری ایران طبق آن‌چه در سایت خود اعلام داشته است، در اعتراض به دخالت های سایتهای آمریکایی و صهیونیستی در امور داخلی کشورمان و پخش اخبار دروغ و تفرقه برانگیز راه‌اندازی شده است.

سایت جرس متعلق به عطالله مهاجرانی مفسر شبکه بی.بی.سی فارسی و وزیر فرهنگ دولت اول سید محمدخاتمی است که مشی افراطی و معاند نظام داشت.

سایت کلمه هم از چند ماه قبل از انتخابات به عنوان سایت رسمی هواداران میرحسین موسوی به فعالیت خبری مشغول بود.

خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی كه قرار بود شب گذشته به تبریز سفر كند به دلیل اعتراض گسترده مردم این شهر، سفر خود را لغو كرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، میرحسین موسوی قرار بود ساعت 21:30 پنج‌شنبه شب با پرواز شماره 5206 شركت هواپیمایی آتا به تبریز سفر كند اما اعتراضات گسترده مردم این شهر وی را مجبور به لغو این سفر كرد.
مردم انقلابی و خداجوی تبریز كه بعدازظهر امروز در جریان سفر میرحسین موسوی به این شهر قرار گرفتند از نخستین ساعات عصر پنج‌شنبه 22 بهمن از نقاط مختلف شهر خود را به فرودگاه بین‌المللی تبریز رسانده و درهای خروجی آن و مبادی ورودی شهر را مسدود كردند.
میرحسین موسوی با اطلاع از اعتراضات و محاصره فرودگاه این شهر توسط مردم، مجبور به لغو سفر خود شد و مسئولان فرودگاه نیز با اعلام این موضوع از مردم خواستند كه منطقه را ترك كنند.
براساس این گزارش، مردم تبریز كه در اعتراض به سفر موسوی به این شهر در محل فرودگاه گرد آمده بودند، با شنیدن خبر لغو سفر وی، به تدریج فرودگاه این شهر را ترك كردند، اما برخی از آنها همچنان به صورت پراكنده در مبادی ورودی شهر حضور دارند.
مخالفت مردم تبریز نسبت به سفر موسوی به این شهر كه پیش از این ادعا شده بود نامبرده جایگاه ویژه در بین مردم این شهر دارد در حالی صورت گرفت كه صبح روز 22 بهمن نیز موسوی هنگام حضور در راهپیمایی گسترده مردم تهران در سی‌ویكمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با مخالفت گسترده و شعار «مرگ بر منافق» آنها مواجه و مجبور به گریز از صحنه شد

نوشته شده در تاریخ جمعه 23 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

نحوه حضور سران فتنه در راهپیمایی عظیم 22 بهمن امسال ( حضور میلیونی لباس شخصی ها )

موسوی با پوشش پارچه‌ای از محل راهپیمایی گریخت

خبرگزاری فارس: میرحسین موسوی كه درصدد ورود به میان جمع راهپیمایان بود با مشاهده حجم انبوه جمعیت و ترس از مواجهه آنان، با انداختن پوشش بر روی سر و هیئتی ناشناس از صحنه گریخت.به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، میرحسین موسوی ساعت 11 امروز به قصد شركت در راهپیمایی 22 بهمن از خیابان رودكی عازم راهپیمایی بود كه پس از مشاهده حضور میلیونی مردم به سمت یكی از كوچه‌های این خیابان به نام بن‌بست مصطفی رفته و در یکی از کوچه های این خیابان متواری و پنهان شد.
برپایه این گزارش وی تا ساعت دو و نیم بعد از ظهر امروز خود را در این منزل پنهان كرد. تیم حفاظتی وی پس از مشاهده خلوتی خیابان‌ها و عدم حضور مردم او را تحت مراقبت شدید با پوشش پارچه ای از كوچه خارج كرده و سوار برخودروها به سرعت منطقه را ترك كردند.

از طرفی پسر کروبی در گفتگو با سایت جرس گفته است

شبکه جنبش راه سبز (جرس): در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سالگرد انقلاب ایران، علی کروبی فرزند مهدی کروبی توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد. حسین کروبی برادر وی ‌ در گفتگو با دویچه وله می‌گوید، ماموران با لباس فرم به صورت کروبی گاز اشک آور زده‌اند.

مهدی کروبی نامزد معترض به نتیجه انتخابات روز ۲۲ بهمن دقایقی پس از پیاده شدن از خودروی خود در بزرگراه اشرفی اصفهانی نرسیده به میدان صادقیه تهران، مورد حمله نیروهای انتظامی و لباس شخصی قرار گرفت.

 

حسین کروبی فرزند وی می‌گوید ماموران ملبس به لباس فرم، به صورت پدرش گاز اشک‌اور شلیک کرده‌اند.

 

به گفته‌ی حسین کروبی مردم هیچ شعار تندی نمی‌د‌ادند، اما به محض پیوستن آقای کروبی به آنان، ماموران انتظامی شروع به ضرب و شتم مردم و آقای کروبی و اطرافیان وی کردند.

 

علی کروبی فرزند مهدی کروبی نیز در جریان درگیری‌های ۲۲ بهمن دستگیر شده است.

 

 

 آقای کروبی، خبر دستگیری برادرتان صحت دارد؟

 

بله ایشان همراه ما بود که با حاج‏آقا رفته بودیم. گویا نیروی انتظامی ایشان را شناسایی کرده بود و درگیری که شد، آمدند ایشان را گرفتند و بردند.

 

 

یعنی شما دیدید؟ جلوی چشم شما ایشان را دستگیر کردند؟

 

من خودم ندیدم؛ ولی محافظان حاج آقا گفتند که دیدند بسیجی‏ها او را گرفتند و بردند. فضای خیلی خشنی بود و درگیری شدید بود. من هم به این خاطر ندیدم او را چگونه بردند.

 

 

این درگیری دقیقاً کجا رخ داد؟

 

خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به فلکه‏ی صادقیه.

 

 

برای خود آقای کروبی مشکلی پیش نیامد؟

 

ایشان خیلی گاز اشک‏آور استنشاق کرد. گاز اشک‏آورهایی که به صورت اسپری‌، به عنوان سلاح فردی در اروپا فروخته می‏شود، زیاد به صورت ایشان زدند. خود نیروی انتظامی هم با تنفگ‏های‏شان گاز اشک‏آور شلیک می‏کردند. صحنه خیلی خشن بود. هم گاز اشک‏آور خیلی زیاد بود و هم این که مردم را به شدت می‏زدند. حتی یکی از محافظین ایشان زخمی شد و او را به بیمارستان منتقل کردند. یعنی من خشن‏ترین برخوردی که در این ۷−۸ ماهه شده بود را امروز دیدم.

 

 

یعنی نیروهای انتظامی، با لباس نیروی انتظامی به طرف حجت‏الاسلام کروبی گاز اشک‏آور شلیک کردند؟

 

بله؛ نیروی انتظامی گاز اشک‏آورش را با تفنگ شلیک می‏کرد. لباس شخصی‏ها هم با اسپری‏های سلاح‏های فردی می‏آمدند جلوی ایشان و گاز را به صورت ایشان می‏پاشیدند. به همین خاطر با وجودی که الان دو سه ساعت از درگیری می‏گذرد و ما خانه هستیم، صورت و ریه‏ی ایشان هنوز دارد به شدت می‏سوزد.


حضور مردم چطور بود؟

 

ما در خیابان اشرفی که پیاده شدیم، مردم پشت سر حاج آقا، او را همراهی می‏کردند. ولی وقتی به جمعیت رسیدیم، شاید در فاصله‏ی ۳۰ ثانیه یک‏باره نیروهای لباس شخصی به ما حمله کردند. یعنی جمعیت زیاد را که دیدیم و به آن‏ها ملحق شدیم، ریختند و به شدت برخورد کردند. نمی‏خواستند حاج آقا به جمعیت زیادی که آن‏جا جمع شده بودند، ملحق شوند. حتی از دوساعت قبل از آن هم بچه‏هایی که آن‏جا بودند به ما خبر می‏دادند و می‏گفتند که به شدت بین مردم و نیروی انتظامی درگیری است. یعنی نیروی انتظامی مردم را می‏زدند که متفرق شوند، ولی مردم دوباره جمع می‏شدند. یعنی از دو ساعت پیش از رفتن ما، آن‏جا محل درگیری شدید بوده است.

 

 

آقای کروبی، خبری از آقای موسوی و آقای خاتمی‏ دارید؟

 

خیر من خبری از آنان ندارم. فقط به من گفتند که آقای خاتمی هم حضور پیدا کرده بودند، ولی از ماشین پیاده نشدند. دیدند فضا مساعد نیست، پیاده نشدند.

 

خبر دارید که الان اوضاع تهران به چه صورت است؟

 

اخباری که از بچه‏ها در خیابان‏ها و میادین می‏گیریم حاکی از آن است که درگیری خیلی شدید است و نیروهای امنیتی و انتظامی هم خیلی زیاد هستند. از میدان هفت تیر تا خیابان انقلاب، بلوار کشاورز و تمام مسیرهای راه‏پیمایی پر از نیروهای انتظامی و همین‏طور لباس شخصی‏ها است.

 

آقای کروبی هنوز صحبت خاصی برای مردم نکرده‏اند؟ با توجه به این که به ایشان اجازه داده نشده در راه‏پیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند؟ آیا پیامی برای مردم ندادند یا مایل نیستند که پیامی بدهند؟

 

ایشان حتما پیام‏شان را تا چند روز آینده در قالب یک بیانیه خواهند داد. کار حکومت امروز خیلی زشت بود. آن‏جا که ما حضور داشتیم، مردم اصلا شعار تند و افراطی نمی‏دادند. فقط ابراز احساسات می‏کردند. امروز هم تمام برنامه‏ی حکومت این بود که آقای کروبی با مردم قاطی نشوند. یعنی جمعیت اطراف ایشان را نگیرند که در راه‏پیمایی شرکت کنند. اصلا همه‏ی هدف این بود که ایشان در راه‏پیمایی شرکت نکند. والا این که بگوییم شعاری داده شد و به خاطر شعار با مردم برخورد کردند، نه! اصلا مردم امروز شعاری ندادند. این‏ها از دیروز هم چند نفری از اطرافیان و نیروهای ما را که همراه حاج‏ آقا در مراسم‏ شرکت می‏کردند، دستگیر کردند، چند نفر را هم به اطلاعات احضار کردند و از آن‏ها تعهد کتبی گرفتند که دیگر آقای کروبی را همراهی نکنند.

 

 

منظورتان محافظان آقای کروبی هستند یا نیروهای سیاسی اطراف آقای کروبی؟

 

علاقه‏مندان و دوستان خودمان که همراه ایشان می‏آمدند. چند نفرشان را دستگیر و چند نفرشان را هم به وزارت اطلاعات خواستند، از آن‏ها تعهد کتبی گرفتند که دیگر حق ندارید همراه آقای کروبی در هیچ راه‏پیمایی شرکت کنید.

 

چه کسانی را دیروز دستگیر کرده‏اند؟

 

از دوستان خود ما هستند؛ یکی از آن‏ها جانباز است، یکی فرزند شهید و دیگری هم یک رزمنده است. بچه‏هایی که اطراف ما هستند، همه از این طیف‏‏اند.

به گزارش  کلمه زهرا رهنورد که امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از میدان صادقیه قصد شرکت در راهپیمایی را داشت با محاصره و حمله نیروهای لباس شخصی مواجه شد.

نیروهای لباس شخصی با باتوم و مشت به دکتر رهنورد حمله کرده و سر و کمر ایشان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

 رهنورد بعد از این حادثه با حمایت وکمک مردم و تشکیل حلقه انسانی خودجوش توانست از محاصره خارج شود. بانوی سبز ایران در ماههای گذشته بارها تحت تعقیب مزدوران لباس شخصی و حتی ضرب و جرح قرار گرفته بود.

امروز همچنین به خودروی سید محمد خاتمی و مهدی کروبی حمله شد و کروبی نیز دچار حادثه شد. علی کروبی پسر کروبی نیز بازداشت شد.

محمد رضا خاتمی و همسرش زهرا اشراقی نوه بنیانگذار نظام نیز امروز برای ساعتی بازداشت شدند.

ه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، كروبی كه از مسیر اتوبان اشرفی اصفهانی درصدد ورود به فلكه دوم صادقیه بود در مواجهه با گروهی از مردم كه با شعار " مرگ بر منافق " و "مرگ بر ضد ولایت فقیه " نسبت به حضوراو واكنش نشان داده بودند، در گریز از صحنه به تعدادی از مردم و خودروی آنان آسیب وارد كرد.
پیش از این كروبی در جریان حضور خود در نمایشگاه مطبوعات،‌ استان قزوین و راهپیمایی 13 آبان نیز با جمعیت خشمگین مردم كه نسبت به موضع‌گیری‌ها و رفتار و گفتار وی در حوادث پس از انتخابات به شدت معترض بودند، مواجه شده و مجبور به فرار از خشم مردم شده بود.

گزارش خبرنگاران سیاسی خبرگزاری فارس حاكی است مهدی كروبی كه سعی داشت با ورود خود به میدان صادقیه حضور بیش از 5 میلیونی مردم تهران در راهپیمایی 22 بهمن را تحت‌‌الشعاع قرار دهد با شعار " مرگ بر منافق " و "مرگ بر ضد ولایت فقیه " از صحنه گریخت.
پیش از این كروبی در جریان حضور خود در نمایشگاه مطبوعات،‌ استان قزوین و راهپیمایی 13 آبان نیز با جمعیت خشمگین مردم كه نسبت به موضع‌گیری‌ها و رفتار و گفتار وی در حوادث پس از انتخابات به شدت معترض بودند، مواجه شده و مجبور به فرار از خشم مردم شده بود.

شعار علیه سران فتنه در میدان آزادی

خبرگزاری فارس: سیل جمعیت مردم با مشاهده پلاكارد "موسوی، كروبی و خاتمی، مطرودین ملت "، شعار "مرگ بر منافق " و "حیدری‌ام حیدری‌ام، سرباز سیدعلی‌ام " سر دادند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، شبكه ایران از میدان آزادی، محل برگزاری مراسم 22 بهمن خبر داد؛ جمعیت گسترده مردم با استقبال از پلاكاردی علیه سران فتنه، شعار "مرگ بر منافق " و "حیدری ام حیدری ام، سرباز سیدعلی ام " سر دادند.
سیل جمعیتی كه از دقایق ابتدایی صبح امروز در میدان آزادی حضور پیدا كرده اند، با مشاهده این پلاكارد كه شعار "موسوی، كروبی و خاتمی، مطرودین ملت " بر آن نقش بسته است، احساس و اعتراض خود را علیه رویكرد اخیر سران جریان اصلاحات ابراز كردند.
گزارش ها از خیابان های منتهی به میدان آزادی هم، حاكی از شعارهای مردمی علیه سران فتنه است.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 22 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

اظهارات جنجالی جعفر شجونی در برنامه دیروز امروز فردا

رئیس جامعه وعاظ گفت: اصلاح‌طلبان باید ببینند چه كسانی را تربیت كرده‌اند چراكه افرادی را كه در دوره اصلاحات تربیت شده‌اند در تلویزیون بی‌بی‌سی، قرآن و امام زمان(عج) را زیر سوال می‌برند.

به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، حجت‌الاسلام جعفر شجونی با حضور در برنامه تلویزیونی "دیروز، امروز، فردا " با اشاره به عدم حضور برخی از افراد اصلاح‌طلب در مناظرات تلویزیونی اظهار داشت: دلیل اینكه برخی از آقایان نمی‌توانند در برنامه‌های تلویزیونی حاضر شوند این است كه رویشان نمی‌شود و حرفی برای گفتن ندارند.

وی در ادامه با اشاره به راهپیمایی مردم در روز نهم دی، گفت: مردم در روز نهم دی نوشتند «محاكمه و برخی‌ها خواندند مناظره»، نوشتند «گوشمالی، خواندند ماستمالی»، نوشتند «ولایت، خواندند حكمیت»، نوشتند «دادگری خواندند میانجیگری»، نوشتند «اقتدار خواندند اعتدال»، نوشتند «بصیرت ولی برخی خواص باز هم احمقانه عمل كردند».

رئیس جامعه وعاظ افزود: چطور است به جای سران فتنه مردم بازداشت شوند و آنها را محاكمه كنیم.
شجونی خاطرنشان كرد: من قبلا به قوه قضائیه ایراد می‌گرفتم ولی امروز می‌گویم زنده‌باد قوه قضائیه و من مثل مریضی بودم كه از شدت درد بر طبیب پرخاش می‌كردم و خلاء وجود قوه قضائیه را ذكر می‌كردم اما امروز این قوه انصاف را رعایت می‌كند.

این مبارز دوران انقلاب ابراز داشت: برخی از آقایان جنایت‌كاران را «پررو» كرده‌اند و كسانی را كه از امام(ره) و انقلاب فرار كرده بودند و پشت درب اتاق صدام پست می‌دادند به كشور بازگرداندند و باعث شدند كه اتفاقات روز عاشورا در تهران به وقوع بپیوندد.

وی افزود: با وجود تمام مسائلی كه در روز عاشورا به وقوع پیوست باز هم برخی از روحانیون بی‌بصیرت اعلام كردند كه ما هیچ اغتشاشی در كشور نداریم.

رئیس جامعه وعاظ تهران در ادامه این برنامه ضمن تأكید بر لزوم حفظ بصیرت میان آحاد ملت اظهار داشت: برخی از افراد با عملكردشان مُهر "باطل شد " به خود زده‌اند و از امام(ره) استفاده ابزاری كرده‌اند.
وی افزود: اینكه مطلبی در سایت جماران منعكس شود صرف این كه نام امام را یدك می‌كشد، نمی‌تواند درست باشد چرا كه جماران تنها یك اسم است.

وی ادامه داد: همان‌طوری كه امام علی (ع) و امام حسین(ع) نمی‌خواستند ابن‌ملجم و شمر به جهنم بروند ما هم دوست نداریم كسی به جهنم برود چراكه این مسئله هیچ لذتی ندارد و ما هم راضی نیستیم كه هیچ‌كس بی‌شخصیت و بی‌آبرو شود.

شجونی در ادامه این برنامه اظهار داشت: عده‌ای بعد از انتخابات تیشه به ریشه خود زدند و در واقع سران فتنه باعث شده‌اند كه منافقان و افرادی كه پاسدارها را قتل عام می‌كردند وارد میدان شوند و گروه‌هایی مانند سلطنت‌طلبان، بهائی‌ها ابراز وجود كنند تا جایی كه در روز عاشورا 80 بهائی دستگیر شد.

رئیس جامعه وعاظ تهران، خاطرنشان كرد: من 77 سال سن دارم و از جوانی در سیاست هستم و 25 بار زندان رفته‌ام ولی با وجود 60 سال فعالیت سیاسی خسته نشده‌ام اما در سال‌های اخیر سكوت كرده بودم ولی امروز به دلیل رفتار برخی از افراد دوباره مانند دوران جوانی فعال شده‌ام.

شجونی خطاب به سران فتنه گفت: این افراد مانند مورچه هستند كه قصد خون دادن دارند و زمانی كه پرستار از آنها سوال می‌كند كه چند سی‌سی می‌خواهی خون بدهی می‌گویند كه بشكه بیاورید.

عضو جامعه روحانیت مبارز در ادامه، گفت: سران فتنه باید به سوی ولایت بازگردند چرا كه در میان مردم هیچ محبوبیتی ندارند و اگر میان مردم آفتابی شوند لنگه كفش می‌خورند.

شجونی خاطرنشان كرد: من فردی صریح‌الهجه هستم و حرف خودم را می‌زنم، و در زمان‌ آیت‌ا... بروجردی در سال 1331 هم اولین میتینگ را علیه حزب توده برگزار كردم و در آنجا 14 روز به سخنرانی پرداختم و علیه رضاخان و كشف حجاب به صورت علنی اعتراض نمودم.

این مبارز دوران طاغوت ادامه داد: در دوران گذشته هم خواصی وجود داشتند كه دوپهلو صحبت می‌كردند و این مسئله به دلیل عدم بصیرت این عده اتفاق افتاد.

این فعال سیاسی در ادامه این برنامه اظهار داشت: در زمان شاه دو حزب وجود داشت یكی حزب ایران نوین و دیگری حزب مردم كه عده‌ای طرفدار حزب ایران نوین بودند و شعار می‌دادند زنده باد ایران نوین و عده‌ای دیگر كه طرفدار حزب مردم بودند شعار زنده باد مردم را سرمی‌دادند كه در این بین برخی از افراد وسط این دو حزب بودند و زبان حال‌شان این شعار بود، "حزب ایران نوین پاینده بود یك كمی هم حزب مردم زنده باد " و این عده قصد داشتند از هر كدام از احزاب مطرح ذره‌ای منافع كسب كنند كه در آخر این عده كارشان به نفاق ختم می‌شود.

شجونی اظهار داشت: مردم كشور ما كه در راهپیمایی‌ها و نماز جمعه شركت می‌كنند بهترین مردم و خلق خدا هستند چرا كه حتی در بدترین شرایط جوی و در برف و یخبندان حاضر می‌شوند و ادای تكلیف می‌كنند.

وی افزود: آمریكایی‌ها در كتاب‌هایشان نوشته‌اند كه سربازهای ما به پای خود تیر می‌زنند كه به بیمارستان اعزام شوند تا از صحنه نبرد دور بمانند اما سربازان خمینی(ره) با پای بریده و تن بی‌دست از بیمارستان فرار می‌كردند تا به جبهه‌ها بروند و این نشان از مومن بودن مومنان و منافق بودن منافقان دارد.

شجونی در پاسخ به سوالی مبنی بر این كه تلخ‌ترین تجربه شما در طول سال‌های انقلاب چیست؟ پاسخ داد: ما باور نمی‌كردیم عده‌ای سهم امام (ره) را بخورند و علیه امام و انقلاب و اسلام سخن بگویند.

این فعال سیاسی اظهار داشت: در سال 55 مسعود رجوی خائن از بند 5 به بند 6 یعنی اتاق آیت‌ا... انواری آمد و با كمال وقاحت گفت آیت‌ا... طباطبایی و امام خمینی(ره)، طالقانی هیچ‌كدام قرآن و نهج‌البلاغه نمی‌فهمند چون ماركسیست نمی‌فهمند كه آیت‌ا... انواری در پاسخ به او گفت اگر حرف شما صحیح باشد باید بگوییم ائمه معصومین(ع) هم هیچ‌كدام قرآن نمی‌فهمند چرا كه در آن زمان ماركسیست وجود نداشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر تلخ‌ترین و بدترین اتفاق در كشور ما این است كه چهار، پنج نفر كه در این نظام خورده‌اند و از امكانات نظام استفاده كرده‌اند در لندن اتاق فكر درست می‌كنند.

شجونی خاطرنشان كرد: اصلاح‌طلبان باید كلاه خود را بالاتر بگذارند و ببینند كه چه كسانی را تربیت كرده‌اند چراكه افرادی را كه اصلاح‌طلبان تربیت كرده‌اند در تلویزیون بی‌بی‌سی، قرآن و امام زمان(عج) را زیر سوال می‌برند.

رئیس جامعه وعاظ تهران،‌ گفت: به نظر من آقایان از مواضع خود عقب‌نشینی می‌كنند و از مواضع خود كوتاه می‌آیند چرا كه صاحب‌نظران جهانی هم اعتقاد دارند حركت مردم ایران حول محور ولایت است.

شجونی در ادامه این برنامه و در پاسخ به سوالی مبنی بر این كه به شما تندرو می‌گویند، گفت: چند طلبه جوان به من گفتند كه شما تندرو هستید و اعمال تند انجام می‌دهید كه من در پاسخ به آنها گفتم من تند نیستم و این شمایید كه كند هستید.

وی افزود: سران فتنه و اغتشاش‌گران باعث شدند كه امام(ره) بدنام شود و این افراد اسم امام را فروختند و از اسم ایشان استفاده ابزاری نمودند.

شجونی اظهار داشت: همان كسانی كه در بی‌بی‌سی مصاحبه می‌كنند و می‌گویند امام زمان (عج) دروغ است، در اوایل انقلاب به روی جوانان و دختران بدحجاب اسید می‌پاشیدند و رفتارهای تند و زننده‌ای از خود بروز می‌دادند.
عضو جامعه روحانیت مبارز، ابراز داشت: من دلم به حال دختر بنی‌صدر می‌سوزد چرا كه وی در مصاحبه‌ای اعلام كرد كه به خاطر دو چیز از رجوی طلاق گرفته؛ یكی برای این كه وی همزمان با اعدام یك منافق در ایران برای او وصیت‌نامه جعل می‌كرد و دیگر این كه مسعود رجوی ارتباط فراوانی با دختران و زنان در سازمان مجاهدین داشت.

شجونی اظهار داشت: همان‌طوری كه عمل جراحی یك فرد را نجات می‌دهد عمل جراحی جامعه هم یك اجتماع را نجات می‌دهد.

شجونی خاطرنشان كرد: 62 سال پیش قطعنامه شماره 171 سازمان ملل نوشته شد و قرار شد فلسطین به دو قسمت تقسیم شود یك قسمت سهم اسرائیل و قسمت دیگر سهم فلسطین اما امروز بعد از 62 سال اسرائیلی‌ها در حال زندگی هستند ولی مردم مسلمان فلسطین سرگردان می‌باشند.

وی در پایان گفت: جهانیان در حالی دم از دموكراسی می‌زنند كه عده‌ای جنایت‌كار را كه نه به مردم فلسطین و نه به مردم یمن و نه به هیچ‌یك از ملت‌های مسلمان در كشورهای اسلامی رحم نمی‌كنند،مورد توجه قرار می‌دهند و هیچ توجهی هم به مردم بی دفاع در جهان ندارند و این چه دموكراسی است كه تنها به افراد زور گو اهمیت می‌دهد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 11 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

کشف سلاح و مهمات از انباری متعلق به یک اصلاح طلب تندرو هادی غفاری

به گزارش شبکه ایران تعداد زیادی سلاح گرم و فشنگ در یک انبار متعلق به هادی غفاری کشف شد.
این خبر را سایت جوان اعلام کرده و گفته که این انبار در مسجد الهادی تهران که وی امام جماعت آن است کشف شده است. غفاری ریاست موسسه الهادی را نیز بر عهده دارد.
بر اساس این گزارش در روز پنج شنبه 8 بهمن ماه با اعلام خبری مبنی بر احتکار برخی اقلام قماش از جمله برنج و … در مسجد الهادی(ع) (خیابان دماوند) در تحقیق و تفحص تیم بازرسی وزارت بازرگانی مشخص شد برنج کشف شده مربوط به آقای هادی غفاری است.
اما مأمورین در حین بازرسی از مسجد مذکور، به یک باب انبار مشکوک شدند که پس از اصرار و پیگیری‌های به عمل آمده و باز کردن قفل ورودی، تعداد 57 قبضه سلاح کمری، 98 قبضه کلاشینکف و مقدار زیادی فشنگ را در آنجا کشف کردند.
همچنین از منزل خادم این مسجد، یک قبضه سلاح یوزی، دو قبضه سلاح کمری، یک قبضه کلاشینکف ، یک قبضه ژ3 و یک قبضه قناسه و 7 عدد خشاب کشف شده است.
هادی غفاری از اصلاح طلبان تندرو و حامی مهدی کروبی در انتخابات دهم ریاست جمهوری بود که تاکنون مواضع تندی را علیه نظام و مقام معظم رهبری اتخاذ کرده بود. وی در انتخابات مجلس هشتم کاندیدا شد اما از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 11 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

آیا اصلاحات وارد فاز مسلحانه علیه نظام می شود ؟

از یک طرف موسوی و کروبی اعدام دو نفر از تروریستها را محکوم کردند و از طرفی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی در جدیدترین بیانیه خود نظام را متهم به ترور دکتر علی محمدی کرد. 

به گزارش افشانیوز این سازمان با اقدامی رو به جلو و در پی هشدار نیروهای دلسوز انقلاب مبنی بر تحرکات جریان نفاق برای پیشبرد اهداف خود در فضای فتنه گون امروز،خط ترور را به نیروهای داخلی نظام منتسب کرده و با این استدلال که چون نیروهای امنیتی که در کارخود خبره بوده وتاکنون نتوانسته اند عاملان این ترورها را شناسایی کنند و با توجه به هشدار برخی چهره های سیاسی مبنی بر امکان ادامه خط ترور،این اقدام منشاء داخلی دارد.
این بیانیه در حالی صورت  منتشر می شود  که انتخاب سوژه ترور و برآورد هزینه - فایده آن کاملا مشخص می سازد که این ترورها ازسوی کدامین سازمان های تروریستی بویژه رژیم صهیونیستی بوقوع پیوسته است و اینکه چرا این سازمان اصرار برمنحرف ساختن افکارعمومی از عالمان اصلی این ترورها دارد ،تاملات جدی ای را دراین زمینه بوجود می آورد که آیا دستورالعمل خاصی برای ورود به فاز نظامی به این سازمان نیمه مخفی داده شده است یا خیر؟
در همین زمینه یک منبع آگاه با بیان اینکه این انحراف در مسیر شناخت عوامل اصلی ترورها زمینه ای برای ورود این سازمان برای فاز عملیات مسلحانه می باشد،به افشانیوزگفت:بنابر اظهارات برخی از چهره های این سازمان نیمه مخفی و بنابر شواهد موجود این سازمان که دارای  شاخه نظامی بوده که از ابتدای تاسیس این سازمان تاکنون دست نخورده باقی مانده  و هنوز خانه های تیمی های آنان با دپوی اسلحه موجود می باشد به دنبال فضای مناسب برای ورود به فاز مبارزه مسلحانه می باشند.
وی در ادامه با اشاره به ترورشهید لاجوردی گفت:این شهید بزرگوار زمانی مورد ترور قرار گرفت که وی بنا داشت پرونده ترور ۸ شهریور را فعال سازد.همچنین مرگ مشکوک مرحوم زواره ای نیز زمانی اتفاق افتاد که وی به عنوان آخرین مطلع ماجرای  ۸ شهریور بنا بر بیان بسیاری از ناگفته ها را داشت.
این منبع اگاه در ادامه با هشدار به مسئولان باردیگر از ورود سازمان مجاهدین انقلاب به فاز مسلحانه خبرداد و گفت:در صورت تحقق این مساله و با توجه به نفوذ و شبکه سازی این سازمان باید منتظر حادثه ای بسیار وحشتناک تر از حادثه تروریستی ۸ شهریور و ۳۰ خرداد۶۰ باشیم

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 11 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

تکبر اصلاح طلبان یا فرار از مناظره ؟

چرا اصلاح طلبان از مناظره فرار  می کنند ؟ دلیل آن بدیهی است . اصلاحات اصولا بر اساس استدلال و منطق نیست بلکه تنها در جهت کلی گویی و آسمان را به زمین دوختن عمل میکند اصلاحات در جریانات اخیر صحبت منطقی ندارد که مناظره را قبول کند استدلال اصلاح طلبان همان اغتشاش و آشوب و لشکر کشی و فحاشی خیابانی است . در واقع آنان برای مناظره و گفتمان منطقی نیامده اند چون در واقع سخن آنان منطقی نیست. و آنان با سخنان استدلالی به جایی نخواهند رسید تنها استدلال آنان جنجال و هیاهو و اغتشاش است . همانطور که میرحسین موسوی نیز نامزد منتخب این جریان تنها برنامه اش تخریب دولت بود در وقع برنامه دولت موسوی بر پایه دشمنی با دولت قرار گرفته بود .

در ادامه اصاح طلبان مغرور را می شناسیم کسانی که طرف مقابل را در شان مناظره نمی بینند این روزها گله و گلایه از عدم در اختیار داشتن آنچه که "تریبون" نامیده می شود از سوی اصلاح طلبان از سویی و عدم حضور آن‌ها در میان مردم و برنامه‌های مختلف به منظور شفاف سازی، تناقض دیگری میان حرف و عمل را در کارنامه جریان اصلاحات به ثبت رسانده است.
این انتقادات که بیش از هر چیزی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را مورد هدف خود قرار داده باعث شد تا رسانه ملی در اقدامی ابتکاری برنامه‌های مناظره‌ای را با دعوت از چهره‌های مختلف سیاسی برگزار کند که با استقبال گسترده مردم، سیاسیون و رسانه ها همراه شد.
همچنین شبکه رادیویی کشور از جمله "رادیو گفتگو" طی روزهای اخیر برنامه‌های متنوعی را با حضور چهره‌های مختلف از جمله حجج الاسلام جعفر شجونی، رسول منتجب نیا، حمید رسایی، آقای محمد هاشمی رفسنجانی و ... برگزار کرده است.
با این حال طی چند روز گذشته حرف و حدیث‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه بسیاری از منتقدان و چهره‌های اصلاح طلب دعوت رسانه ملی برای حضور در مناظرات را نپذیرفته‌اند.
این شنیده‌ها البته هنگامی قوت گرفت که حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در برنامه زنده تلویزیونی "امروز، دیروز، فردا" از عدم قبول 12 نفر از اصلاح طلبان برای حضور در رسانه ملی خبر داد و از وحید یامین پور مجری برنامه خواست تا اسامی آن‌ها را اعلام کند.
اگرچه یامین پور تا پایان برنامه این اسامی را اعلام نکرد اما خودداری وی از اعلام این اسامی باعث شد تا روزنامه اصلاح طلب اعتماد در شماره امروز خود، تیتر "چهره‌هایی که به مناظره تلویزیون دعوت نشدند" را برگزیند و طی آن با اشاره به گفته رسایی مدعی شود که از هیچکدام از اصلاح طلبان دعوتی به عمل نیامده است.
روزنامه اعتماد همچنین برای اثبات ادعای خود اقدام به مصاحبه با برخی از چهره‌های اصلاح طلب و منتقد کرده تا از آن‌ها بپرسد آیا از آن‌ها برای حضور در برنامه دعوت شده یا نه.
حسین انصاری راد رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس ششم به روزنامه اعتماد گفته که تا کنون از او دعوت نشده و اگر هم دعوت شود نخواهد رفت!
اما مجید انصاری گفته که با وی در ساعات پایانی شب قبل از مناظره آقایان کواکبیان و شریعتمداری تماس گرفته شده اما چون "محورهای" آن مشخص نبوده نپذیرفته است.
البته آقای انصاری نگفت منظور وی از مشخص شدن "محورها" چه بوده است ولی او که گویا هنوز متوجه فرق برنامه مناظره "روبه فردا" با برنامه "امروز، دیروز، فردا" که به فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران آن‌هم فقط با یک میهمان پخش می‌شود، نشده است گفت که از وی دعوتی برای حضور در برنامه پنجشنبه هشتم بهمن ماه نشده است!
جالب‌تر آنکه وی به خبرنگار اعتماد گفته که اگر هم از او برای حضور در برنامه "امروز دیروز فردا" دعوت می‌شد باز هم آن را نمی پذیرفت چون رسایی در شان او نبوده است.
اما دیگر انصاری اصلاح طلب یعنی جمشید انصاری گفته که دعوت نشده اما او هم به مانند مجید انصاری گفته که اگر دعوت شود بستگی به طرف مقابل دارد.
اسحاق جهانگیری هم به مانند دیگر اصلاح طلبان گفته که دعوت نشده و بستگی به طرف مقابل دارد.
محمد اشرفی اصفهانی، رسول منتجب نیا و حسن بیادی هم گفته اند که برایشان مهم است با چه کسی مناظره بکنند.
آقای بیادی دبیر کل آبادگران جهادی گفته که برخی افراد در شان مناظره کردن نیستند.
در عین حال چهره‌های دیگری از جمله مصطفی درایتی و محمد باقر نوبخت هم بودند که به خبرنگار اعتماد گفتند برایشان فرقی نمی کند طرف مقابل چه کسی باشد.
علی عسگری از اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک مجلس شورای اسلامی نیز گفته که چون فرد مناظره کننده اصول اخلاقی را رعایت نمی‌کند آن را نمی‌پذیرد.
اما با وجود ادعای این روزنامه اصلاح طلب مبنی بر عدم دعوت از چهره‌های اصلاح طلب و منتقد، خبرنگار شبکه ایران برای یافتن اسامی آن 12 نفر دست به کار شد که سرانجام توانست از طریق یک منبع آگاه در برنامه "رو به فردا" به اسامی 10 نفر از آن‌ها دست پیدا کند.
این منبع آگاه از محمد رضا تابش، حمید رضا کاتوزیان، مجید انصاری، احمد مسجد جامعی، مسیح مهاجری، محمود دعایی و محمد علی کریمی به عنوان افرادی نام برد که از آن‌ها دعوت شده و "صراحتا" این دعوت را رد کرده‌اند.
وی همچنین از قدرت الله علیخانی، محمد رضا خباز و الیاس حضرتی به عنوان افرادی نام برد که برای حضور در برنامه، امروز و فردا کرده‌اند و همچنان نیز می‌کنند.
این منبع آگاه همچنین گفت که از آقای علی عسگری برای حضور در برنامه دعوت شده اما وی شروطی را برای حضور در برنامه از جمله انتخاب فرد طرف مناظره از سوی خودش تعیین کرده، که در این صورت برنامه دیگر مناظره نخواهد بود.
اما بر خلاف شایعات چند روز آینده مبنی بر اینکه برنامه "رو به فردا" دیگر از رسانه ملی پخش نخواهد شد این منبع آگاه این شایعه را تکذیب کرد و گفت که این برنامه‌ها همچنان به قوت خود باقی است.
با این حساب انتظار می‌رود اگر اصلاح طلبان واقعاً از در اختیار نداشتن آنچه که "تریبون" می‌نامند برای بیان دیدگاه‌های خود رنج می برند، برخی بهانه‌های سطحی را کنار گذاشته و در مناظرات آتی در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور یابند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 10 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

موسوی به افسردگی دچار شده است

خبرهای شنیده حکایت از آن دارد میرحسین موسوی عامل مستقیم آشوب و بلوا در ایران پس از کشته شدن خواهر زاده اش در جریانات اخیر به بیماری افسردگی دچار شده است و همسر او زهرا رهنورد مسئول کارهای او قرار گرفته است   بنابراین عملا شخص موسوی در ادامه دادن آشوب و بلوا حذف شده و این جزیان اکنون توسط اپوزیسیون خارج از کشور هدایت می شود.

مهدی کروبی نیز عملا تحت سلطه بیگانگان خارج از کشور هدایت می شود چندی پیش مهدی کروبی در مصاحبه با فارس دولت احمدی نژاد را به رسمیت شناخته بود که با واکنش تند اپوزیسیون خارج از کشور قرار گرفت که پس از تهدید و تحریک او او را وادار ساختن بار دیگر سخنی مبنی بر نادرست بودن انتخابات و زیر سوال بردن دولت عنوان کند الان کروبی در مقامی است که اگر به او فشار بیاورند و بگویند الان شب است می گوید شب است و اگر بگویند روز است می گوید روز است  

نوشته شده در تاریخ جمعه 9 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

آلزایمر کروبی محرز شد

مهدی کروبی امروزدر مصاحبه با فارس  اعلام کرد دولت احمدی نژاد را به رسمیت می شناسد

 پیش از این کروبی همواره اعلام کرده بود دولت احمدی نژاد با تقلب روی کار آمده و آن را به رسمیت نمی شناسد .محققان نتیجه می گیرند که به احتمال زیاد آقای کروبی دچار بیماری آلزایمرشده است . بیماری آلزایمر یبماری مغزی است که فرد دچار اختلال در حافظه خود شده و دچار فراموشی می شود در این بیماری حجم مغز کاهش می یابد . بعضی شنیده ها حاکی است علائم آلزایمر در بیانیه هفدهم میرحسین موسوی نیز قابل اثبات است زیرا موسوی نیز قبلا به رسمیت نداشتن دولت اذعان کرده بود در حالی که در بیاینه اخیر شواهدی بر به رسمیت شناختن دولت از سوی او دیده می شود

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 بهمن 1388    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو