تبلیغات
آقای خاتمی از خدا پروا کن - مطالب مرداد 1389

محتشمی پور و مجید انصاری در شهرری حسابی مورد استقبال قرار گرفتند

در جریان مراسم ختم حجت الاسلام درچه ای عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز، محتشمی پور و مجید انصاری مورد اعتراض قرار گرفتند.    

 تابناک گزارش داد: در این مراسم که بعد از ظهر جمعه در مصلی شهر ری برگزار شد، هنگام خروج آقایان محتشمی پور و مجید انصاری، عده ای از حضار به آنان اعتراض کردند که منجر به دخالت پلیس شد.

از سوی دیگر در حالی که کروبی اصرار داشت در مراسم تشییع پیکر مرحوم حجت الاسلام سید تقی درچه ای از اعضای هیئت موسس مجمع روحانیون مبارز شرکت کند اما از چند روز قبل تعدادی از دوستان کروبی به صورت حضوری و تلفنی از وی می خواستند از حضور در این مراسم خودداری کند زیرا فضای مردمی و مذهبی شهر ری به گونه ای است که در صورت حضور در این مراسم با خشم و اعتراض مردم رو به رو خواهد شد.

شنیده ها حاکی است علی رغم اینکه کروبی روز چهارشنبه مصمم به حضور در این مراسم بود اما اخبار رسیده و توصیه ها باعث شد کروبی صبح روز پنج شنبه از حضور در این مراسم منصرف شود.

علاوه بر کروبی که از دوستان قدیم مرحوم درچه ای بود خاتمی رئیس شورای مرکزی و موسوی خوئینی ها دبیر مجمع روحانیون مبارز هم از بیم نگرانی اعتراضات مردمی ترجیح دادند در مراسم شرکت نکنند و تنها عده قلیلی از اعضای مجمع در مراسم شرکت کرده و بدون حضور در منزل آن مرحوم شهر ری را سریعا ترک کردند.

آخرین خبر اینکه عصر دیروز (جمعه) مراسم ترحیم مرحوم درچه ای در مصلی شهر ری برگزار شد.مجید انصاری وعلی اکبر محتشمی از حامیان موسوی در انتخابات سال گذشته به هنگامی که می خواستند وارد مصلی شوند با اعتراض شدید مردم روبرو شده وناچار به ترک مراسم قبل از ورود شدند.

نوشته شده در تاریخ شنبه 30 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

حمله محافظان کروبی با پرتاب گاز اشک آور و شلیک هوایی به مردم

 


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌مهدی كروبی كاندیدای شكست‌خورده انتخابات ریاست جمهوری دهم دقایقی پیش جهت شركت در مراسم ترحیم یكی از همشهریانش (سهرابی) كه در مسجد نور میدان فاطمی برگزار می‌شود، حضور پیدا كرد.

پس از حضور كروبی در این مسجد، حاضران در مراسم ترحیم با سردادن شعارهایی خواستار خارج شدن وی از مسجد شدند.

در این بین عده‌ای از حاضران در این مراسم قصد داشتند به صورت فیزیكی كروبی را از مسجد بیرون كنند كه با مقابله محافظان كروبی روبرو شدند.

محافظان كروبی با استفاده از افشانه گاز اشك‌آور و كشیدن سلاح حاضران در مسجد نور را تهدید كردند.

با وجود این اعتراضات كروبی وارد مسجد شد و متعاقب آن عده‌ای از حاضران در مسجد مراسم ترحیم را ترك كرده و در مقابل مسجد تجمع كردند.

پس از پایان مراسم ترحیم و هنگامی كه كروبی قصد داشت از مسجد خارج شود، تجمع‌كنندگان مقابل مسجد شعارهایی را علیه كروبی از جمله "كروبی حیا كن، این نظام را رها كن " و "مرگ بر منافق " سردادند.

محافظان كروبی برای خارج كردن وی از جمع مردمی كه به شدت نسبت به اقدامات كروبی علیه نظام در ایام پس از انتخابات خشمگین بودند، تیرهوایی شلیك كرده و وی را سوار خودرو كردند.

علاوه بر شلیك تیرهوایی، محافظان كروبی از گاز اشك‌آور نیز استفاده كردند.

این چندمین بار است كه كروبی در هنگام حضور بین مردم با اعتراضات شدید نسبت به عملكرد خود در ایام پس از انتخابات روبرو می‌شود.

كروبی پیش از این گفته بود كه به دلیل اعتراضات مردمی حتی نمی‌تواند سر قبر پدر خود حاضر شود.

میر حسین موسوی از همراهان كروبی در اتهام‌افكنی علیه نظام و راه‌اندازی اغتشاشات در ایام پس از انتخابات نیز همواره هنگام حضور در اجتماعات با اعتراضات شدید مردمی روبرو می‌شود.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

علت برخورد نکردن نظام با موسوی و کروبی

یکی از مقامات مسئول وزارت اطلاعات در مورد علت برخورد نکردن نظام با موسوی و کروبی عنوان کرد : نظام در ارتباط با مواجهه با فتنه انتخابات 88 در برخورد با مسئولین فتنه بهترین گزینه را انتخاب کرد زیرا که هر گونه بازداشت افرادی چون موسوی و کروبی باعث هزینه زیادی برای کشور می شد و با بازداشت این افراد نه تنها فتنه خاموش می گشت بلکه همواره شعله ورتر می شد اما نظام با صبر و بردباری به این افراد مهلت داد تا نهایت یاوه گویی های خود را ادامه دهند  از آن حیث که سخنان این افراد آن قدر پوچ و مضحک بود که به مرور زمان توده مردم به توخالی بودن ادعای آنان پی بردند تا حدی که موجب شده این افراد چنان در جامعه سرخورده و موجب تمسخر واقع شوند که شخصیت سیاسی و اجتماعی آنان که تاچندی از پایگاه اجتماعی و سیاسی خوبی برخوردار بود الان تا حد یک دلقک ( کروبی ) و یک فرد متوهم ( موسوی ) تنزل یافته است . این مقام مسئول دلیل دیگر این موضوع را بازیچه بودن مسئولین فتنه عنوان کرد و افزود : افرادی مثل موسوی و کروبی تنها آلت دست عروسک گردانان پشت صحنه بودند و دستگیری و برخورد آنان هیچ مشکلی را حل نمی کرد و تنها موجب سوء استفاده اپوزیسیون و دشمنان خارجی می گشت بنابراین موسوی و کروبی ارزش دستگیر شدن هم نداشتند

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

مجریان زن بی بی سی فارسی از میان فاحشه های خیابانی انتخاب می شوند

به گزارش خبرگزاری بی بی سی بخش انگلیسی شبکه خبری بی بی سی فارسی به دلیل تنوع مجری زن در این شبکه آگهی استخدام  برای مجریان زن منتشر نموده است اما  اکثر زنان ایرانی حاضر نیستند با چنین پوششی در این شبکه حاضر شوند با توجه به این مسئله مدیران بی بی سی فارسی مجریان خود را از میان زنان خیابانی و ولگرد شناسایی کرده تا بتوانند هرگونه بهره برداری را از آنان داشته باشند

ناگفته نماند که شبکه بی بی سی فارسی تحت پوشش سرمایه داران بهائیت اداره می شود و مستقیما صهیونیستها نقش اصلی را در اداره این شبکه ایفا می کنند

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات() 

مقاله ای در مورد عاقبت اصلاح طلبان و موضع گیران در برابر انقلاب اسلامی

باند اصلاح طلبان پس از اوج اقتدار در سالهای 70 تا 80 اینک به انقراض و حذف از صحنه سیاسی و عقیدتی ایران نزدیک می شود و این نشانه عظمت حکومت جمهوری اسلامی به بنیانگذاری امام خمینی است واقعا عجیب است که هر کس مقابل این نظام ایستاده به زباله دان تاریخ پیوسته است و هیچ کشور و ابرقدرتی و حزبی نتوانسته در مقابل این نهضت امام خمینی قد علم کند از مجاهدین خلق گرفته تا فدائیان خلق ، نهضت آزادی و ملی مذهبی ها تا باند خاتمی و موسوی همه وهمه به زباله دان تاریخ سپرده شدند و این واقعا یک معجزه الهی است . این مسئله بدیهی است که با مرگ باند خاتمی آخرین حلقه روشنفکری غربی در ایران دفن می شود و مهره های خائن این جریان عاقبتی بهتر از مهاجرانی و گنجی یا کدیور ندارند بنابراین بایستیدانست  آخرعاقبت  باند خاتمی ارتداد همچون سروش و گنجی یا جنون همچون سفر کدیور به اسرائیل خواهد بود

صلاح طلبان به پایان رسیده اند و وضعیت جالبی ندارند».
سایت ضدانقلابی خودنویس كه توسط شماری از روزنامه نگاران زنجیره ای و فراری مدیریت می شود، با درج تحلیل فوق نوشت: در بحبوحه حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری، اصلاح طلبان با به راه انداختن یك لابی بسیار قدرتمند و در فضای مجازی توانستند افكار عمومی را به خود جذب كنند ولی اكنون با فروكش كردن تظاهرات خیابانی و آرام شدن اوضاع كه حتی در فضای نسبتاً ملتهب مجازی نیز قابل مشاهده است، دیگر اصلاح طلبان خریداری ندارند.
سایت مذكور می نویسد: این روزها لابی اصلاح طلبان در فضای مجازی هم وضعیت جالبی ندارند. حتی بیانه 18 موسوی و منشور جنبش سبز نیز به دوام آنها كمكی نكرد. احتمالاً از آنجا كه آنها دیگر در خلوت نمادی ندارند، جمهوری اسلامی برای خالی نماندن عریضه و امكان استفاده از آنها، به آنها اجازه خواهد داد در فضای مجازی بمانند ولی در حاكمیت وارد نشوند.
خودنویس تاكید می كند: احتمالاً با گذشت زمان و ناكامی اصلاح طلبان در متحد كردن طیف های ناراضی، به آرامی طرفداران آنها در اینترنت هم متفرق می شوند. شاید به جرئت بتوان گفت اصلاح طلبان به آخر خط رسیده اند.
این سایت ضدانقلابی همچنین در مطلب دیگری نوشت: پناهندگان 3 دهه پیش تنها چند ماه پس از دلگرمی به تصاویر راهپیمایی در خیابان های تهران- خیالی از جنس تبعیدیان- شاهد موج دیگری از مهاجران به سوی غرب شدند. آنها 30 سال آرزومندی منفعلانه و ناكام داشته اند.
خودنویس می نویسد: در تداوم بی عملی برون مرز، ضعف تاكتیكی در درون مرز و تكرار بیهوده «امیدوار باید بود» حتی اصل و موضوعیت «امیدواری» هم دچار چالش است. تناسب نداشتن قوای درگیر در میدان مبارزه و فقدان جهت دهی نیروها این پرسش را مطرح می سازد كه چرا و چگونه فردا می تواند روشن باشد. از پس كدام برنامه و گفتمان پویاست كه اصولاً می توان امیدوار بود؟

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 5 مرداد 1389    | توسط: افشاگر خاتمی    |    |
نظرات()